Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Biżuteria dla panów handmade

Faceci z reguły nie noszą biżuterii, jednakże są takie elementy, które pojawiają się w ich powszedniej identyfikacji stylu. Niektórzy lubą kobiece błyskotki i nie zwracając uwagi na opinie innych zwyczajnie je noszą. Artystyczna biżuteria w wydaniu facetów raczej nie wstępuje w grę. Panowie mogą ją co najwyżej produkować, lecz z pewnością nie nosić. Raz na czas na ich szyjach może pojawić się wisiorek, bądź też naszyjnik, co poniektórzy mają bransoletki, a zaś inni są totalnie przeciwni noszeniu czegokolwiek.

Najczęściej napotykaną błyskotką u męskiej płci, są obrączki ślubne. Noszą je wszyscy żonaci mężczyźni oraz nie ma w nich niczego złego, co by przypominało o ich artystycznych upodobaniach. Osoby pochodzenia Adama Darskiego i wielbiciele zespołów metalowych noszą biżuterię, której również nie można zaliczyć do artystycznej. Są to łańcuszki, zawieszane przy spodniach, lub też kolosalne ilości kolczyków w jednym uchu. Panowie nie stosują żadnych kompletów biżuterii, gdyż najzwyczajniej w świecie, nie są im one potrzebne.

Jeżeli niemniej jednak pragną, wystarczy jedynie wstąpić na bransoletka męska. Może nie noszą jej tak z zapałem i nieraz jak są jej twórcami. Można zaobserwować, iż najlepszymi, najbardziej rozchwytywanymi projektantami ozdób są mężczyźni. I nie tylko na całym świecie, jakkolwiek i w Polsce. Przykład? Kruk, jednostka gospodarcza, to wszystko dzieło mężczyzn. Co powoduje, iż to oczywiście mężczyźni są lepszymi kreatorami, twórcami aniżeli kobiety? Może to, że tworząc kierują się tym, co chcieliby zobaczyć na kobiecie. Co pasuje do ich zakresu, temperamentu.

Mężczyźni, gdy już noszą oraz zakupują biżuterię, wybierają klasyczne srebrne akcesoria, takie jak wszelkiego typu sygnety, krótkie łańcuszki, kolczyki czy łatwe bransolety. Bez jakichkolwiek akcesoryjnych ozdób, czysta klasyka. Co da się łatwo zaobserwować mężczyźni zwykle, jako swoją biżuterię wybierają… zegarki. Poza tym mężczyźni, jacy należą do określonych subkultur, mają mniejsze pole do popisu niż kobiety. Wobec tego wyrażają się właśnie przez biżuterię, którą noszą. Tworzenie jej jak i objaśnienie nią własnej osobowości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podobne publikacje
Zdrowie

Gabinet stomatologiczny, w którym usługi świadczą dentyści konkretnych specjalności

EndoEstetica to gabinet wykonujący specjalistyczne zabiegi z wykorzystaniem dentystyki…
Czytaj całość
Zdrowie

Leczenie psychologiczne - jak wygląda i ile może trwać

Wizyta w poradni psychologicznej bardzo różni się od wizyt w innych poradniach. Tam wizyty…
Czytaj całość
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zgubione Klucze: otwarcie zamków, aut oraz drzwi

Zgubione Klucze to marka realizująca otwieranie zamków, aut oraz drzwi, nie tylko terminowo, ale…
Czytaj całość

Dodaj komentarz