Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYModa, Uroda

Odżywka do rzęs – przed i po

Odżywka do rzęs, całkowicie naturalna, bez żadnych chemicznych dodatków, czy to działa? Odżywka do rzęs z silnymi dodatkami chemicznymi często stymuluje szybki wzrost, który nie trwa długo. Rzęsy nie różnią się tak bardzo od włosów na głowie, jeśli wysychają, mogą się łamać i odpadać.

Dlatego nasze całkowicie naturalne serum do rzęs zawiera olejki i składniki odżywcze, które nawilżają rzęsy, aby rosły zdrowe i mocne. To tak samo, jak w przypadku odżywki do włosów. Dzięki temu rzęsy nie wysychają i rosną długo oraz zyskują ładny połysk. Mamy skuteczną i delikatną formułę, która nie jest ciężka ani denerwująca w noszeniu. Dodatkowo odżywka do rzęs jest wygodna i łatwa w aplikacji. A co najważniejsze, to działa.

Cały czas nękały mnie rzęsy, które odpadły

Moje rzęsy nie były bardzo krótkie, ale chciałam, jak wiele innych kobiet, dłuższych i zdrowszych rzęs. Moje rzęsy nie wyglądały na bardzo długie, były nierówne, a czasem też brakowało niektórych rzęs. Jest to wyraźnie pokazane na poniższym obrazku PRZED.

Po trzech miesiącach stosowania odżywki do rzęs, na zdjęciu PO, możecie zobaczyć, jak teraz wyglądają moje rzęsy. Moje rzęsy faktycznie wydłużyły się, mają równą długość i nie tracę już nienormalnie z rzęsami. Moje rzęsy są teraz zdrowe, gładkie, dłuższe, ciemniejsze i łatwiej nałożyć tusz. Odżywkę do rzęs stosuję co noc, aby zachować dobry efekt.

Przywróć piękno swoim rzęsom

Po wielu latach tuszu do rzęs, który ściera się i trawi rzęsy. Odżywka do rzęs odżywi i nawilży Twoje rzęsy, a także zapewni im zdrowszy wygląd. Nasza odżywka do rzęs Eyelash Serum istnieje na rynku już prawie pięć lat i ma wielu stałych użytkowników. Serum można stosować zarówno na rzęsy, jak i brwi, dlatego teraz nosi nazwę: Serum do rzęs i brwi. Serum wzmocni włosy do rzęs i brwi, aby naturalnie rosły dłuższe i pełniejsze. Ale widzieliśmy, że mamy 3 rzeczy, które można poprawić na odżywce i dlatego nowa odżywka do rzęs została ulepszona na trzy sposoby:

  1. Nowa i lepsza dieta

Miotła została teraz ulepszona, dzięki czemu jest bardziej miękka w użyciu, gdy nakłada się ją na rzęsy, ale nadal jest wystarczająco sztywna, aby dobrze rozprowadzała się również na brwiach. Miotła mieści teraz więcej produktu, dzięki czemu aplikacja jest wydajna i łatwa.

  1. Nowa i gęstsza konsystencja

Teraz przeformułowaliśmy serum, nadal zawiera dobre, skuteczne oleje, ale teraz używamy również naturalnego wosku ze słonecznika i oliwek. W ten sposób serum pogrubiło się i ma teraz konsystencję zbliżoną do tuszu do rzęs, ale kolor nadal jest transparentny. Wprowadziliśmy tę zmianę, aby poprawić rzeczywiste działanie serum i zapobiec spływaniu serum do oczu, czego doświadczył ktoś ze starą odżywką.

  1. Bez oleju z orzechów

W starej wersji serum używaliśmy oleju z orzechów makadamia, co oznaczało, że osoby z alergią na orzechy nie mogły używać serum. Wyjęliśmy ten składnik, aby teraz każdy mógł używać odżywki do rzęs. Nowe serum do rzęs i brwi działa teraz jeszcze lepiej niż dotychczas, ponieważ dieta została ulepszona, formuła jest gęstsza i lepiej kryje rzęsy i brwi, co oznacza, że ​​będzie działać efektywniej, a dodatkowo jest teraz również przyjazna dla alergików. Zobacz http://dlalejdis.pl/artykuly/odzywka-do-rzes-sposob-na-piekna-oprawe-oka

Odżywka do rzęs – całkowicie naturalna

Odnowiliśmy naszą całkowicie naturalną odżywkę do rzęs. Jeszcze lepsza formuła i nowy, stylowy wygląd! Odżywka do rzęs wyposażona jest w szczoteczkę do tuszu do rzęs, która ułatwia aplikację i może być stosowana również na brwi!

Czy stosujesz kuracje i odżywki do włosów, aby pielęgnować włosy, aby pozostały świeże i zdrowe? Odpowiednie odżywienie i pielęgnacja włosów sprawi, że włosy staną się mocniejsze, aby nie łamały się i nie wypadały łatwo. Przy odpowiedniej pielęgnacji włosy stają się łatwiejsze do długiego wzrostu, stają się grubsze i mają większą objętość.

Następnie pomyśl o swoich rzęsach. Czy codziennie używasz tuszu do rzęs? Tusz do rzęs podkreśla oczy i sprawia, że ​​rzęsy wyglądają na długie i piękne. Ale tusz do rzęs z czasem rozbije delikatne włoski na rzęsach. Więc ta sama myśl dotyczy tutaj twoich włosów. Rzęsy również potrzebują codziennego odżywiania i pielęgnacji, podobnie jak włosy. Dlatego opracowaliśmy całkowicie naturalną i całkowicie czystą odżywkę do rzęs, która działa.

Serum zawiera m.in. olejek arganowy , olejek migdałowy i aloes . Olejek arganowy odżywia i odżywia zarówno skórę, jak i włosy dzięki wysokiej zawartości witaminy E, przeciwutleniaczy i kwasów tłuszczowych. Olejek migdałowy jest pełen witamin, które wzmacniają włosy i sprawiają, że rosną mocniejsze, olejek zapobiega również wypadaniu włosów. Aloe vera pomaga rzęsom rosnąć dłużej (tak długo, jak mogą być naturalnie), ponieważ aloes chroni i leczy dzięki bardzo wysokiej zawartości witaminy E. Odżywka do rzęs zawiera dodatkowo czystą witaminę E, która jest bardzo pożywna i dobra dla włosów.

Serum zawiera olejek rycynowy . Olejek rycynowy jest powszechnie uważany za olej, który może pomóc włosom rosnąć grubsze, mocniejsze i dłuższe. Co najlepsze, to serum jest całkowicie naturalne i jest całkowicie wyjątkowym, norweskim serum. Wszystkie składniki są gwarantowane czyste i bezpieczne. Więcej o działaniu odżywki do rzęs przeczytasz tutaj .

Odżywkę do rzęs można stosować również na brwi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podobne publikacje
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zgubione Klucze: otwarcie zamków, aut oraz drzwi

Zgubione Klucze to marka realizująca otwieranie zamków, aut oraz drzwi, nie tylko terminowo, ale…
Czytaj całość
Moda, Uroda

Jak powinno wyglądać odpowiednie leczenie atopowej skóry

Atopowe zapalenie skóry to jedna z częściej występujących skórnych chorób. W związku z…
Czytaj całość
Moda, Uroda

Jak wybrać dobrą odzież ochronną dla pracowników

W wielu zawodach jest wymagane noszenie odpowiedniej odzieży, która przede wszystkim zapewni…
Czytaj całość

Dodaj komentarz