Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Profesjonalna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi

Schorzenia z jakimi można zgłaszać się do wyspecjalizowanej poradni endokrynologicznej będą dotyczyć wszystkich przypadków powiązanych z układem endokrynnym. Często pojawiający się powód wizyty u endokrynologa to problemy związane z tarczycą, a więc z niedużym gruczołem który znajduje się w obrębie szyi. Jego wiodącym zadaniem jest wydzielanie 2 wyjątkowo znaczących hormonów.

W placówce mający spore doświadczenie endokrynolog lidzbark warmiński będzie zajmować się diagnostyką oraz leczeniem pacjentów zmagających się ze schorzeniami tarczycy, przytarczyc, przysadki mózgowej, nadnerczy oraz pozostałymi. Na dodatek można się tu kierować, gdy ktoś cierpi z powodu zaburzeń wzrastania i dojrzewania albo zmaga się z chorobami przemiany materii z otyłością oraz z cukrzycą.

Ponadto, jeśli inne choroby również wpływają na zmiany w hormonach, to też jest to wskazaniem do zgłoszenia się w to miejsce. Z uwagi na to, że profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski równolegle z praktyką kliniczną realizuje działalność naukową możliwe jest to, aby rozpatrywał przypadki pacjentów na sposób indywidualny, na podstawie innowacyjnych doniesień diagnostyczno – terapeutycznych. Zastosowanie innowacyjnych standardów leczenia jest znakiem rozpoznawczym jego gabinetu.

Poza chorobami tarczycy poddawane leczeniu są tutaj również zaburzenia czynności przysadki mózgowej. Są nimi: hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, guzki przysadki, bądź czynne hormonalnie gruczolaki. U pacjentów stwierdzone są również choroby nadnerczy: guzki, gruczolaki nadnerczy czynne hormonalnie wydzielające kortyzol. Sporo kobiet zgłosi się też ze względu na nadmierne wydzielanie androgenów, objawiających się zaburzeniami miesiączkowania oraz hirsutyzmem. Placówka zajmuje się także zaburzeniami metabolicznymi o podłożu endokrynnym, a więc nadwagą, zaburzeniami gospodarki węglowodanowej i lipidowej a także osteoporozą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podobne publikacje
Zdrowie

Gabinet stomatologiczny, w którym usługi świadczą dentyści konkretnych specjalności

EndoEstetica to gabinet wykonujący specjalistyczne zabiegi z wykorzystaniem dentystyki…
Czytaj całość
Zdrowie

Leczenie psychologiczne - jak wygląda i ile może trwać

Wizyta w poradni psychologicznej bardzo różni się od wizyt w innych poradniach. Tam wizyty…
Czytaj całość
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zgubione Klucze: otwarcie zamków, aut oraz drzwi

Zgubione Klucze to marka realizująca otwieranie zamków, aut oraz drzwi, nie tylko terminowo, ale…
Czytaj całość

Dodaj komentarz