Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Wózek do transportu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Zobacz

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś pielegniarką lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może szukasz zwykłego wózka inwalidzkiego. Służymy pomocą abyś mógł zakupić produkt z którego będziesz zadowolony przez lata użytkowania na nim. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj poniższy wpis i porządznie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek rozważ jakie funkcje powinien posiadać Twój nowy wózek?

Opcje wózka, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o stałej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Przemyśl czy nie lepszym modelem będzie wózek do przewożenia chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi medycznemu ale stanowi też o wysokiej wygodzie dla pacjenta. Salowy pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić pacjenta na wózku do przewozenia chorych. Wózek o regulowanej wysokość pozwala przetransportowanie pacjenta na wózek bez konieczności jego dźwigania.Ważna wiedzą jest że na rynku można zobaczyć wózki o stałej wysokości i o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez personel medyczny a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze kobiety. Należy więc ten fakt wziąć pod uwagę.

Decydując się na wózek do transportu chorych należy również wziąć pod uwagę jego nośność. Obciążenie tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im wyższa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z bardziej solidnych profili stalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej służył Ci w pracy.
Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca
Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki reanimacyjne, fotele zabiegowe, szafki przyłóżkowe, aparaty ktg, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na kompleksową lub odrębną realizację. Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podobne publikacje
Zdrowie

Gabinet stomatologiczny, w którym usługi świadczą dentyści konkretnych specjalności

EndoEstetica to gabinet wykonujący specjalistyczne zabiegi z wykorzystaniem dentystyki…
Czytaj całość
Zdrowie

Leczenie psychologiczne - jak wygląda i ile może trwać

Wizyta w poradni psychologicznej bardzo różni się od wizyt w innych poradniach. Tam wizyty…
Czytaj całość
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zgubione Klucze: otwarcie zamków, aut oraz drzwi

Zgubione Klucze to marka realizująca otwieranie zamków, aut oraz drzwi, nie tylko terminowo, ale…
Czytaj całość

Dodaj komentarz