Zdrowie

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie służy do trwałej i całościowej regeneracji tkanki skórnej, a także do intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Blizny Lublin z zastosowaniem tego typu lasera jest szybkie i przynosi doskonałe wyniki. Na dodatek, z zabiegu można skorzystać gdy chciałoby się odmłodzić skórę po oparzeniu słonecznym, poprawić jej odcień, wygładzić zmarszczki albo blizny po szyciu chirurgicznym. Idealnie zabieg nadaje się również do redukcji blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można dostrzec rezultaty. Skóra jest w o wiele lepszej formie.

Pełen rezultat dostrzegalny jest natomiast po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W rezultacie prawie natychmiast po jego zakończeniu można powrócić do dawnych czynności. Zależnie od tego, w jaki sposób zniszczona jest skóra, zabieg można powtórzyć od 3 do 6 razy, celem uzyskania doskonałych rezultatów. Pauza między każdą z interwencji musi trwać od 2 do 4 tygodni.

Bardzo często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza regenerację. Blizny Lublin to nie jedyny obszar, w jakim może być wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on także w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukcji cellulitu. W trakcie zabiegu laser wykonuje w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła. W nadzorowany sposób uszkadzane są konkretne obszary naskórka a także skóra właściwa. Im głębiej dotrze światło lasera, tym większa jest ilość wytworzonej tkanki. Proces leczenia następuje szybko, bez zauważalnych ran. Każdy zabieg jest bezpieczny, a przed jego odbyciem ma miejsce konsultacja. Pacjenci dowiedzą się, czy mogą zostać przyjęci. Specjaliści zaznajamiają ich też z rekomendacjami przed zabiegiem oraz pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszej wizyty można czuć się bezpiecznie.

Podobne publikacje
Zdrowie

W jaki sposób przygotować dziecko do odwiedzin u dentysty?

Choć opieka dentystyczna jest powszechnie osiągalna, a poziom myśli Polaków, co do zagrożeń…
Czytaj całość
Zdrowie

W jakich przypadkach może pomóc terapia hipnozą

Rozmaite zaburzenia i lęki niejednokrotnie swoje źródło mają w podświadomości pacjenta.
Czytaj całość
Zdrowie

Przekazywanie złej oraz bolesnej wiadomości - wypróbuj, co doradza psycholog

W minionym czasie niezwykle niemało mówi się na temat pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla…
Czytaj całość

Dodaj komentarz