Dom, Ogród

Czemu ekspresy Jura cały czas się cieszą taką popularnością

Na rynku ekspresów kawowych konkurencja jest naprawdę duża. Kupujący wybierać mogą wśród budżetowych, tańszych egzemplarzy, które mają jedynie podstawowe funkcje, jak też pośród najlepszych jakościowo urządzeń, które gwarantują wysoką trwałość i co najważniejsze przepyszną kawę. W tym gronie niewątpliwie wyróżniają się pozytywnie Ekspresy Jura, które zyskały całkiem pokaźne grono usatysfakcjonowanych klientów. Wcale nie będzie to zresztą dziwne, ponieważ historia tej marki sięga prawie jednego wieku. Firma Jura została bowiem założona w 1931 roku, i od tego czasu wyspecjalizowała się przede wszystkim w ekspresach o najwyższej jakości. Jej modele przeznaczone są dla szerokiej gamy klientów.

Najprostsze z nich sprawdzą się doskonale w domach i mieszkaniach, gdzie kawa parzona jest okazyjnie. Bardziej zaawansowane będą obsługiwać różnego rodzaju biura, gdzie zapotrzebowanie na kawę jest zdecydowanie większe. Perfekcyjne wykonanie, najlepsze jakościowo materiały oraz dbałość o najmniejsze drobiazgi sprawiają, że każdy Ekspres Jura służył będzie właścicielowi przez długie lata. Jednym z najpopularniejszych modeli na naszym rynku jest Jura e8. Pomimo tegoże zaprojektowany do użytku domowego, to z powodzeniem da sobie także radę w innych miejscach. Najnowsza wersja tego modelu została wypuszczona do sprzedaży w roku 2021, a dzięki wprowadzonym zmianom urządzenie stało się jeszcze bardziej funkcjonalne i zaawansowane.

Wprowadzane zmiany wpływają w znaczny sposób na to, co najważniejsze, to znaczy na smak parzonych kaw, a tu ekspresy Jura już wiele lat temu zawiesiły bardzo wysoko poprzeczkę. Wszystko dzięki kilku patentom, które pojawiają się w prawie każdym modelu tej firmy. Na przykład takich jak zaawansowany młynek Aroma, jaki dzięki specjalnej konstrukcji jest bardzo wydajny, a jednocześnie świetnie radzi sobie z mieleniem. W modelach Jura ENA i też wielu innych można również można inteligenty mechanizm wstępnego zaparzania oraz technologię gładkiej piany, które sprawiają że każda zaparzona kawa smakuje jak z ekskluzywnej kawiarni.

Podobne publikacje
Dom, Ogród

Rolety rzymskie proponowane przez pracownię Dekoracja Wnętrz Ewa Bukowska

Rzetelne szycie zasłon, rolet rzymskich i firanek to specjalność firmy Dekoracja Wnętrz Ewa…
Czytaj całość
Dom, Ogród

Dywan do salonu - jak znaleźć najlepszy i nie przepłacić

Dywany dostępne są w bardzo różnych kształtach, wzorach i kolorach. Z tego też powodu osoby…
Czytaj całość
Dom, Ogród

Poszukujesz hobby? Przetestuj growkit

Z trudem jest jednoznacznie opisać, co jest typem hobby a co nie. Ogólnie za hobby uważa się…
Czytaj całość

Dodaj komentarz