Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Motoryzacja, Transport

Jakie możliwości mają osoby niepełnosprawne w kierowaniu samochodami

Produkty firmy Veigel są innowacyjnymi rozwiązaniami, jakie pozwalają na dopasowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb i wymagań osób mających ograniczenia ruchowe. Te produkty są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej niezależności i komfortu kierowcom, jakim trudności sprawia korzystanie z typowych układów pedałów. Pozwala to na wygodne i bezpieczne kierowanie autami, co ma też przełożenie na dużą poprawę niezależności osób mających ruchowe problemy. Pośród szerokiej propozycji wyrobów tej firmy dużym zainteresowaniem się cieszy ręczny gaz-hamulec, znany też jako RGH Veigel. Urządzenie to pozwoli przy pomocy ręki sterować jednocześnie hamulcem oraz gazem pojazdu, odbywa się to w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

Dzięki temu kierujące osoby zachowują pełnię kontroli nad autem nawet przy pojawieniu się nieprzewidzianych sytuacji podczas jazdy. W szerokiej ofercie firmy znajduje się kilka modeli tego mechanizmu, które się od siebie różnią sterowaniem. W części z nich aby zwiększyć gaz należy przekręcić dźwignię zgodnie ze wskazówkami zegara, a w niektórych należy ją pociągnąć. Poza tym niektóre z modeli mogą być wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, takie jak na przykład sterowanie kierunkowskazami czy klaksonem. Firma przy projektowaniu położyła duży nacisk na kwestie bezpieczeństwa. Dotyczy to przede wszystkim zagwarantowania stuprocentowej kontroli nad pojazdem za pomocą zamontowanego urządzenia, ale także zmniejszenia ryzyka związanego z uszkodzeniami ciała przy wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podobne publikacje
Motoryzacja, Transport

Wybranie skupu aut - na jakie rzeczy należy zwrócić swoją

Jeśli ktoś będzie chciał szybko i sprawnie sprzedać swoje auto, to zdecydować się może na…
Czytaj całość
Motoryzacja, Transport

Czemu warto skorzystać z usług autodetailingu

Na każdym aucie wraz z upływem czasu pojawić się mogą objawy starzenia. Lakier będzie…
Czytaj całość
Motoryzacja, Transport

Nietypowy transport maszyn dowolnego typu jako wybrana z wiodących usług w zakładzie POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Wyceny wykonywane w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI są każdorazowo w sposób spersonalizowany…
Czytaj całość

Dodaj komentarz