Moda, Uroda

Wyspecjalizowana depilacja z użyciem laseru wykonana w salonie urody Mona Lisa

Bezpieczne dla skóry, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonany jest z zastosowaniem lasera VARILITE, wliczanego do nad wyraz uniwersalnych urządzeń. Taka nieszkodliwa metoda zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co zapewnia: szybki efekt zamykania naczynek, satysfakcję pacjentów, bezinwazyjność oraz bezpieczeństwo.

Wykonane przez ekspertów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emisji wiązek energii przechodzącej na konkretną głębokość w warstwy tkanki skórnej i w części jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych doprowadzi do zaciskania się oraz niszczenia naczynka krwionośnego. W rezultacie takich procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, jakie je otaczają, a później całkowicie zanika.

Dochodzi do zamykania poszerzonych naczyń, zredukowania liczby naczyniaków rubinowych oraz obkurczania rumienia. Nowoczesne urządzenie pozwala na zastosowanie podwójnej długości fali, co pozwala pozbyć się mniejszych, jak i dużych zmian naczyniowych. Każdorazowo parametry urządzenia dopasowane są do spersonalizowanych potrzeb pacjenta. Specjaliści podejmują się zamykania naczynek na brodzie a także na udach. Kosztorys wraz z opisem zabiegu opublikowane są na stronie www.

Podobne publikacje
Moda, Uroda

O zapachu Desir Eternel Femme zdań parę

Desir Eternel Femme to damski zapach z feromonami, rozbudzający zmysły u panów. To afrodyzjak…
Czytaj całość
Moda, Uroda

Problemy ze wzrokiem u starszych ludzi

Osoby w podeszłym wielu cierpią na wiele rozmaitego rodzaju schorzeń. Często seniorzy skarżą…
Czytaj całość
Moda, Uroda

Odzież z nadrukiem - z jakiego powodu warto ją kupować

wielu ludzi lubi się bardzo wyróżniać swoją stylizacją w tłumie, a nie zostawać w nim nijako…
Czytaj całość

Dodaj komentarz