Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

Jak wziąć pożyczkę pod zastaw firmowej nieruchomości

Pomysłów na pozyskanie finansowych środków przez przedsiębiorstwa jest całkiem sporo. Jednym z nich są pożyczki pod zastaw, jakie w porównaniu z tradycyjnymi kredytami bankowymi mają kilka zalet. Pożyczki takie niejednokrotnie są oferowane przez niezależne finansowe instytucje, funkcjonujące dużo bardziej elastycznie niż banki, i przeważnie też mają mniejsze wymagania. Przy kredytach bankowych niekiedy trzeba czekać nawet dwa miesiące na jego otrzymanie.

Pożyczka pod zastaw firmowej nieruchomości udzielona zostanie znacznie szybciej, czasami nawet w ciągu kilku dni, co w niejednym przypadku ma duże znaczenie, ponieważ pozwala zachować finansową płynność. Podmioty udzielające pożyczek inaczej niż banki podchodzą do tematu zdolności kredytowej. Ważny jest oczywiście profil działalności a także cel wydatkowania środków, ale największe znaczenie będzie miało zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Dość atrakcyjnie przedstawiają się również koszty.

Co oczywiste liczyć się należy z tym, że finansowanie pod zastaw przez niezależne podmioty finansowe może kosztować trochę więcej niż to, co oferują banki, lecz różnice z reguły nie są duże. Najczęściej nie ma także wspólnego cennika dla wszystkich, a każdy z przypadków jest wyceniany indywidualnie, w zależności od pożyczanej sumy i wartości zastawianej nieruchomości. Dużo informacji w tym temacie jest do znalezienia pod adresem https://podzastaw.biz/pozyczki-pod-zastaw-nieruchomosci, złożyć tam również można wniosek o przyznanie pożyczki i wybrać najbardziej pasującą spośród otrzymanych propozycji. Więcej info znaleźć można w serwisie internetowym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podobne publikacje
Biznes, Finanse

Nowoczesna obsługa księgowa realizowana przez firmę Biegła Księgowa

Biegła Księgowa to nowoczesne biuro rachunkowe, troszczące się o to, by zachować profesjonalną…
Czytaj całość
Biznes, Finanse

Komplet usług z jakich można korzystać w kancelarii Biegły Księgowy

Biuro rachunkowe Biegły Księgowy wystosowało kompleksową propozycję usług dla właścicieli…
Czytaj całość
Biznes, Finanse

Investum: usługi rachunkowe oraz prawne mające za zadanie progres konkretnej firmy

Investum to biuro oferujące świadczenia rachunkowe oraz prawnicze mające za zadanie progres…
Czytaj całość

Dodaj komentarz