Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYBudownictwo, Przemysł

Nowoczesne domy na wodzie

Zabezpieczenia i wystrój w domu na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to wyraźne dowody tego, iż jest to inwestycja jakiej opłaca się się podjąć. Posadzka na dolnym pokładzie jest zabezpieczana mechanicznie, cieplnie, dźwiękowo, jak i antywilgociowo. Jej powierzchnię użytkową tworzą wysokiej jakości, odporne na wpływ wody winylowe panele na podłogę. W łazience można z kolei odnaleźć ceramiczne płytki podłogowe.

Ściany zewnętrzne zabezpieczone są przed warunkami atmosferycznymi elewacją imitującą wysokiej jakości panele elewacyjne. Wszystkie ścianki od wewnątrz wyłożone są z kolei panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne też są nimi wykładane, a na dodatek są wytłumiane dźwiękowo. Każdy pływający dom ma okna PCV, z dwoma szybami, zlicowane z elewacją. Drzwi wejściowe na dziobie mają zamek patentowy. Dach ma przeciwdeszczowe opierzenie oraz dostosowany jest konstrukcją do tarasu rekreacyjnego. Elewacja jaką posiada pływający dom jest stalowa, zespawana oraz ocynkowana ogniowo.

Podstawę wyznaczają natomiast stabilne elementy wypornościowe, a więc 8 pływaków z polietylenu przymocowanych do konstrukcji zrobionej ze stali pod dolnym pokładem. Ekskluzywne domy pływające SHOGUN HOUSEBOAT to interesująca opcja zastępcza dla osób, które nie zamierzają spędzić wakacji w obiekcie hotelowym albo planują być rozdzielone od innych osób. Domy pływające są projektowane bazując na wysokich standardach, co mogą potwierdzić certyfikaty i kupujący mogą wierzyć w to, iż wybiorą idealne rozwiązanie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podobne publikacje
Budownictwo, Przemysł

Mechanizmy przenoszące napęd - jakie są ich używane rodzaje

Najróżniejsze mechanizmy do przenoszenia napędu są znane ludziom od bardzo dawna. Ich dynamiczny…
Czytaj całość
Budownictwo, Przemysł

Wiele zastosowań namiotów halowych od producenta SM FAME HALL

Wykonanie hal namiotowych zgodnie z potrzebami zleceniodawcy to znak rozpoznawczy SM FAME HALL.
Czytaj całość
Budownictwo, Przemysł

Pomiarowe króćce - do czego się je stosuje

Projektując najróżniejsze instalacje przemysłowe niezwykle istotne jest zapewnienie możliwości…
Czytaj całość

Dodaj komentarz