Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

Pracowałeś w Holandii? Sprawdź zwrot podatku

To kraj, w którym Polacy coraz to częściej podejmują pracę zarobkową. W Holandii obowiązek składania zeznań podatkowych dotyczy wyłącznie obywateli kraju. Co prawdziwość Polacy nie muszą się rozliczać, jakkolwiek coraz częściej Holenderskie urzędy wzywają naszych rodaków do tej procedury. Aby otrzymać zwrot wypada zademonstrować niezbędna dokumentację od pracodawcy, która zatwierdzi zatrudnienie.

Odcinki z wypłat też potwierdzają legalną pracę i obejmują informację o kwocie podatku potrącanej z wynagrodzeń. Zwrot nadwyżki podatku z Holandii możliwy jest nawet do pięciu lat wstecz – zobacz rozliczenie podatku z Holandii. Kwota wolna od podatków wynosi w Holandii mniej więcej 6 000 euro. Rok fiskalny jest identyczny jak w Polsce i skutkiem tego rozliczyć z niego się można dopiero po jego zakończeniu. Urząd Holandii ma okres roku na wydanie decyzji o kwocie wypłaconego podatku, niemniej jednak w praktyce trwa to o wiele krócej. Urząd ogłasza doliczenie pobocznych odsetek do sumy podatku w wypadku spóźnienia w wydaniu decyzji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podobne publikacje
Biznes, Finanse

Nowoczesna obsługa księgowa realizowana przez firmę Biegła Księgowa

Biegła Księgowa to nowoczesne biuro rachunkowe, troszczące się o to, by zachować profesjonalną…
Czytaj całość
Biznes, Finanse

Komplet usług z jakich można korzystać w kancelarii Biegły Księgowy

Biuro rachunkowe Biegły Księgowy wystosowało kompleksową propozycję usług dla właścicieli…
Czytaj całość
Biznes, Finanse

Investum: usługi rachunkowe oraz prawne mające za zadanie progres konkretnej firmy

Investum to biuro oferujące świadczenia rachunkowe oraz prawnicze mające za zadanie progres…
Czytaj całość

Dodaj komentarz