Budownictwo, Przemysł

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner

Użyteczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner to przezroczyste przegrody osłaniające sąsiedztwo stanowiska spawalniczego przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania podczerwonego a także UV, jakie jest wywołane przez łuk spawalniczy. Wysoka minimalizacja światła odbitego podwyższy poziom bezpieczeństwa spawacza i podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze chronią również przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a znajdują się w pobliżu stanowiska spawalniczego. Oferowane przez wytwórcę zasłony spawalnicze mają 2 krawędzie wzmacniane na górnej i dolnej części zasłony. Są one podwójnie złożone oraz złączone cieplnie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmacniane otwory, jakie służą do zakładania zasłon na hakach stalowych. Kupujący mogą wybierać wyroby z asortymentu lub mogą zdecydować się na zasłony wykonane na prywatne zamówienie.

Produkty te spełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki rodzaj folii spawalniczej jest na stale oznakowany. Nie można tego oznaczenia usuwać albo zmieniać. Oznakowanie złożone jest z numeru normy, nazwy producenta, dystrybutora lub importera a także daty produkcji. W ten sposób oznaczona kotara spawalnicza ma gwarancję użyteczności w procesie spawania. Na stronie producenta można znaleźć praktyczne porady związane z montażem i sposobem wykorzystania zasłon spawalniczych. Z tego względu dobrze jest się z tym obeznać.

Podobne publikacje
Budownictwo, Przemysł

Projekt i dozór budowlany dla inwestorów

Współczesny rozwój techniki sprawia, iż w nowoczesnych czasach istnieją pojęcia, których…
Czytaj całość
Budownictwo, Przemysł

Dzisiejsze domy - w jakim miejscu się sprawdzają oraz z jakiej przyczyny nadzór budowlany jest konieczny?

Budowa domu to postępowanie, którego podejmują się tylko odważni ludzie. Wymaga ono…
Czytaj całość
Budownictwo, Przemysł

Nowoczesne domy na wodzie

Zabezpieczenia i wystrój w domu na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to wyraźne dowody tego, iż…
Czytaj całość

Dodaj komentarz