Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYBudownictwo, Przemysł

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner

Użyteczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner to przezroczyste przegrody osłaniające sąsiedztwo stanowiska spawalniczego przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania podczerwonego a także UV, jakie jest wywołane przez łuk spawalniczy. Wysoka minimalizacja światła odbitego podwyższy poziom bezpieczeństwa spawacza i podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze chronią również przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a znajdują się w pobliżu stanowiska spawalniczego. Oferowane przez wytwórcę zasłony spawalnicze mają 2 krawędzie wzmacniane na górnej i dolnej części zasłony. Są one podwójnie złożone oraz złączone cieplnie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmacniane otwory, jakie służą do zakładania zasłon na hakach stalowych. Kupujący mogą wybierać wyroby z asortymentu lub mogą zdecydować się na zasłony wykonane na prywatne zamówienie.

Produkty te spełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki rodzaj folii spawalniczej jest na stale oznakowany. Nie można tego oznaczenia usuwać albo zmieniać. Oznakowanie złożone jest z numeru normy, nazwy producenta, dystrybutora lub importera a także daty produkcji. W ten sposób oznaczona kotara spawalnicza ma gwarancję użyteczności w procesie spawania. Na stronie producenta można znaleźć praktyczne porady związane z montażem i sposobem wykorzystania zasłon spawalniczych. Z tego względu dobrze jest się z tym obeznać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podobne publikacje
Budownictwo, Przemysł

Mechanizmy przenoszące napęd - jakie są ich używane rodzaje

Najróżniejsze mechanizmy do przenoszenia napędu są znane ludziom od bardzo dawna. Ich dynamiczny…
Czytaj całość
Budownictwo, Przemysł

Wiele zastosowań namiotów halowych od producenta SM FAME HALL

Wykonanie hal namiotowych zgodnie z potrzebami zleceniodawcy to znak rozpoznawczy SM FAME HALL.
Czytaj całość
Budownictwo, Przemysł

Pomiarowe króćce - do czego się je stosuje

Projektując najróżniejsze instalacje przemysłowe niezwykle istotne jest zapewnienie możliwości…
Czytaj całość

Dodaj komentarz