Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Budownictwo, Przemysł

W jakich przypadkach sprawdzają się magazynowe kurtyny

Rozplanowanie magazynu, hali sklepowej czy produkcyjnej w taki sposób, aby można z nich było wygodnie korzystać, wymaga zastosowania paru interesujących rozwiązań. Jednym z nich są kurtyny magazynowe, które od wielu lat się cieszą dużym zainteresowaniem i sprawdzają się świetnie w takich zadaniach. Tego typu kurtyny wykonane są najczęściej z foliowych pasów mających różną szerokość.

Przeważnie taka folia będzie solidna i gruba, dlatego bez problemów wytrzyma codzienne użytkowanie przez długi okres czasu. Tego typu paski zależnie od miejsca montażu mieć mogą między kilka a kilkanaście centymetrów, a zasłaniają nawet kilkumetrowe otwory. Najczęściej są one przyczepione na górnej belce takiego otworu, ale spotkać też można wersje przesuwne. Wtedy paski montuje się w odpowiedniej ramce, jaką w razie konieczności można odsunąć i całkowicie otworzyć otwór.

Przeważnie spotyka się je w przezroczystej wersji, lecz jeśli będzie taka potrzeba nie będzie żadnego problemu żeby znaleźć w sprzedaży inne barwy. Głównym plusem tego typu kurtyn jest naprawdę skuteczne, a jednocześnie praktyczne zabezpieczenie drzwi oraz bram. Wiszące paski będą na siebie nachodzić, przez co ochraniają środek przed wiatrem, niską temperaturą czy kurzem i pyłem. Bez żadnych problemów można przez nie przejeżdżać czy przechodzić, i po tym wracają same do swojej pozycji. Ta metoda jest zresztą bardziej wszechstronnie wykorzystywana. Za jej pomocą można wyznaczyć przykładowo miejsca pracy, osłaniać maszyny czy dzielić pomieszczenia na mniejsze.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podobne publikacje
Budownictwo, Przemysł

Na jakie rzeczy zwracać uwagę podczas wyboru firmy do wykonania instalacji elektrycznej

Podczas budowy czy remontu domu pasuje na wiele spraw zwrócić uwagę. Jedną z ważniejszych jest…
Czytaj całość
Budownictwo, Przemysł

Dlaczego warto zdecydować się na dekoracyjny grzejnik

W naszym klimacie niezbędne jest ogrzewanie domów i mieszkań. Do takich celów wykorzystuje się…
Czytaj całość
Budownictwo, Przemysł

Regeneracja mechanicznych układów - czemu warto ją wykonać

Urządzenia mechaniczne w wielu przypadkach pracują przy dużych obciążeniach. I nawet jeżeli…
Czytaj całość

Dodaj komentarz